1 / 7
Se prodava mercedes e 320cdi
1 €
07.12.2022 10:36

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 320

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava mercedes e 320 cdi vo ekstra sostojba. Cena po dogovor.
Kontakt 077 916 054 Gjorgji.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
075246276
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам