1 / 5
Nov pistol inox za penomat pena I vap 078234870
1 €
05.06.2023 09:36

Куманово / Куманово

Nov pistol inox za penomat pena I vap , raspolagame I so pistol I za penomat so dolzima od 120 cm 078234870

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Се продава од:

Aleks
Потврден огласувач
00000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам