1 / 1
40 Lezalki
1.000 €
Цената е фиксна
03.10.2022 04:38

Охрид / Охрид

Lezalki za naplaza 15 novi i 25 polovni, komplet 60,000denari fixno. Se prodavaat samo komplet.

Категорија: Дом и Градина / Градина / Останато

Се продава од:

...
Потврден огласувач
+38974244159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам