1 / 4
Деловен простор
850 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.11.2022 23:38

Штип / Штип

Квадратура:

39 m²

Греење:

Струја

Се продава или заменува деловен простор во трговскиот центар во населба Сењак во Штип.
Дуќанот има 39 м2 и е составен од две простории,ходник и тоалет.
Цена 850 евра квадрат или по договор.


Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава / Можна е замена од:

Biljana
Потврден огласувач
078217165
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам