Се продава куќа на Теќе
1 €
27.01.2023 12:55

Велес / Велес

Број на соби:

4

Квадратура:

88 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Кузман Јосифовски 15

Се продава куќа на Теќе, во близина на 5фм радио. Куќата е на два спрата и располага со површина од 88м2 станбена површина плус 12м2 тераса и 30м2 двор . За повеќе информации јавете се на 072269918- Филип

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Филип
Потврден огласувач
072269918
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам