1 / 5
Se prodava stan
28.000 €
Цената е фиксна
30.000 €
08.12.2022 10:30

Битола / Битола

Број на соби:

3

Квадратура:

49 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Trajce maglovski

Prodavam stan vo odlicna sostojba na prv sprat kompletno renoviran top i vednas vseliv so dve spalni sobi dnevna kupatilo i salon vo naselba badembalari ul.trajce maglovski 1/6 nad crn most za podetalni info javetesee pozz...

Cenata e 28.000€ fiksna za po dolu ne se javuvajte pozz..

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
070317219
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам