1 / 7
Се продава мотокултиватор
500 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.10.2022 13:03

Македонска Каменица / Делчево

Со кардан приклучен на приколка. Приколката Кипар.
Користен за транспорт и НЕМА додатни приклучоци ( фреза, плугови).
Дизел. Пали на ортомка.
Приближно димензии Од 4 до 5 m.
Тел за контакт: 072 530 334

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

lidija
Потврден огласувач
071377896
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам