1 / 4
4 gumi 19ki
50 €
27.01.2023 20:08

Струга / Струга

.GUMITE SE IZVADENI OD PORSE KARERA DVE SE 135 19 DVE SE 145 19 VO DOBRA SOSTOJBA CENATA VAZI ZA SITE 4 KOJ IMA POTREBA NEKA SIGI ZEME PRED NEKOLKU DENA DOJDENI OD SCHWEIZ OBJASNUVANJE DVETE GUMI 135 19 PRODADENI SE GI IMAM DVETE GUMI 145 19 BLAGODARAM ZA RAZBIRANJETO
M

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Се продава од:

Beshir
Потврден огласувач
076687446
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам