1 / 5
Bombardier 4x4
3.200 €
18.11.2022 19:45

Струга / Струга

Марка:

Can Am

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2003

Модел:

4X4

Километри:

5000

DONESEN OD SCHWEIZ VO SUPER SOSTOJBA SAOBRAKAJNA SCHWEIZ MOTOR MENUVAC KOCNICI 4X4 FUNKCIONIRA SUPER MNOGU SILEN 650 CM MADE IN USA MNOGU UBAVI GUMI PALI VOZI

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Beshir
Потврден огласувач
076687446
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам