1 / 1
delovi za Whirlpool AWOC 70120
4 €
13.01.2023 14:15

Кисела Вода / Скопје

ispravni delovi izvadeni od mashina so rasipani lageri i
bubanjot beshe puknat

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
076533333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам