1 / 11
STAN VO KARPOS 1
140.000 €
26.03.2023 22:25

Карпош / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

104 m²

Греење:

Централно

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

KARPOS 1

Se prodava celosno renoviran stan od 104 m2 - dupleks na 2 nivoa vo Karpos 1. Stanot na 1 nivo e 64 m2 i ima kujna so dnevna, kupatilo i golem balkon, kako i moznost za pravenje na spalna soba. Stanot na 2 nivo ima 2 spalni sobi, rabotna soba, garderober i kupatilo. Stanot e vo odlicna sostojba ,celosno renoviran i se prodava opremen kako na fotografiite. So stanot sledi i garaza.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Недвижности Плус
Потврден огласувач
071355666
Испрати Е-маил до огласувачот

NOVOGRADBA VO KOZLE

1600 €

STAN ZAD KAPITOLMALL

1250 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам