1 / 6
SE PRODAVA NOV STAN VO CAIR 2022/23
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.09.2022 13:00

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

56 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Pere Toshev 12, Skopje 1000, North Macedonia

Za poveke informacii i drugi prasanja javete se na telefonskiot broj.
072-597-235

Per me shum informacione apo pyetje ju lutem na kontaktoni ne telefon.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Premium
Потврден огласувач
072597235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам