1 / 4
SE PRODAVA MED
500 МКД
Цената е фиксна
05.09.2022 22:21

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava med od predelot na skopsko selo Nova Breznica (priroda bez ovoshtarnici, lozja itn)
-Na golemo 15kg kanta po 500 den od kilogram
-na tegla 600 denari
Vrsham dostava

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

xXx
Потврден огласувач
070342631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам