delovi za ipad 1 2 3 4 air 1 2 mini 1 2 ili celi moze zamena
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.09.2022 07:31

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Apple

Големина на екранот:

10" инчи

prodavam ispravni apple ipadi celi ili delovi od niv moze i zamena za tableti laptopi ili telefoni so moja doplata
ipad 1 2 3 4
ipad mini i mini 2
ipad air i air 2

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава / Можна е замена од:

Ivica
Потврден огласувач
070 269 990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам