1 / 5
Се продава куче од расата lagotto romagnolo
1.000 €
23.09.2022 17:30

Битола / Битола

Кучето е старо 13 месеци, има педигре, пасош,дресирано за пронаоѓање на тартуфи, има антиалергено крзно, добро е со деца.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Tome
Потврден огласувач
070622000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам