1 / 12
Se prodava Kawasaki ER-6f
4.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.11.2022 02:59

Виница / Виница

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

2016

Модел:

ER-6f

Километри:

15000

Se prodava Kawasaki ER-6f 650 cc
uvezen od ch 🇨🇭
18 000 km ✅
Novi gumi ✅
Bez grepka kako nov
Registriran na redovni ch tablici ✅
So tuv i zelen karton do 2025 god
Ne e carinen
Za kesh extra cena 💰💶💶💷💷
Moze i zamena za kola so vasa doplata

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

sasko
Потврден огласувач
078522700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам