1 / 2
РАДИО ЗА ПАСАТ, RADIO ZA PASAT
100 €
01.10.2022 17:26

Берово / Берово

РАДИО ЗА ПАСАТ ОРИГИНАЛ.
РАДИОТО Е ИЗВАДЕНО ОД ПАСАТ СЕДАН 2005 ГОД
ЦЕЛОСНО ИСПРАВНО .
(ЦЕНАТА НА НОВО Е 400 ЕВРА)
ТЕЛ 075 - 301 - 081

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / CD,DVD,MP3,MP4,MP5 плеери

Се продава од: Претпријатие

ФЕМИЛИ ШОП
Потврден огласувач
076344370
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам