1 / 3
Fox Mtb нов шорц
1.000 МКД
18.01.2023 19:45

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Нов е шорцот, не е носен, јас сум L точен ми е, црвен е, не е така дречав како што изгледа на сликите

077/753-787

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам