1 / 7
Postelnina - Prekrivac za spalna / Постелнина прекривач
500 МКД
Цената не е фиксна
23.01.2023 12:21

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

***Иван 071 859 227***
***Иван 071 859 227***
***Иван 071 859 227***

Продавам нови неупотребени постелнини и прекривачи:

- Постелнина 1 делфин (јорганска навлака 160х220, чаршав 160х220, навлака за перница 50х75) - 800ден.

- Постелнина 2 виолетова (јорганска навлака 160х220, чаршав 160х220, навлака за перница 50х75) - 800ден.

- Постелнина 3 her side/ his side (јорганска навлака 200х220, чаршав 240х220, навлака за перница 50х70) - 900ден.

- Прекривач 1 за спална 2 страни бело/кафеаво (200х220) - 500ден

- Прекривач 2 за спална 2 страни сино/розево (200х220) - 500ден

***Иван 071 859 227***
***Иван 071 859 227***
***Иван 071 859 227***

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075571405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам