1 / 7
Hyundai iX35 CRDI 2010
8.900 €
23.09.2022 17:33

Гостивар / Гостивар

Марка:

Hyundai

Модел:

ix35

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Останато

Top sostojba mozna zamena za pomala kola …
Info: 071937555
071937555
071937555

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

—__—
Потврден огласувач
078432699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам