1 / 1
Smederevka
13 МКД
06.09.2022 13:25

Свети Николе / Свети Николе

Состојба на предмет
Нов

Se prodava belo grozje od sortata Smederevka ne navodnuvano so visoka sekerna edinica. Cena 13 den kilo.

Категорија: Останато

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071719475
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам