1 / 7
Germanska brend jakna br.M/L org TOM TAILOR so perduvi
2.000 МКД
Цената е фиксна
15.10.2022 13:05

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

M

Боја:

Црна

Kako NOVA germanska maska jakna brojot e L no moze i M
Original Tom Tailor mnogu kvalitetna topla lesna polneta so perduvi
Modelot cini okolu 150 evra
Cena 4000.namalena 3500...deneska za 2000

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

ORIGINAL TOMMY HILFIGER

1 МКД

Germanski brend kosula/kosuli br.XL SPRINGFIELD,OXFORD

900 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам