1 / 12
Нова Куќа Во Велес 120м² + Двор 200м²
По Договор
22.10.2022 16:18

Велес / Велес

Број на соби:

4

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

120 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2010

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Rizo Rizov 33-a (nad Bolnicata)

За повеќе информации на: 071 245 808

Нова куќа во Велес на ул. Ризом Ризов бр: 33-а. Наместена, поставена термоизолациска фасада ( внатре и надвор ), на 2 спрата со внатрешни скали, греење на струја и дрва.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

...
Потврден огласувач
071244093
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам