1 / 2
NOV OBJEKT NOVI STANOVI
1 €
06.09.2022 16:14

Струга / Струга

Број на соби:

2,5

Квадратура:

75 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Struga, Centar

Se prodavat stanovi vo centar vo Struga 100 metra daleku od ezeroto. Objektot e vo izgradba i ke bide so najsovremenite uslovi za domuvanje. CENA PO DOGOVOR.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Struga
Потврден огласувач
072640880
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам