Izdavam soba vo ohrid
100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.09.2022 17:32

Охрид / Охрид

Квадратура:

30 m²

Греење:

Дрва

Soba vo ohrid na vinkovacka okolu 30 kvadrati pogodna za studenti namestena trosed dvosed fotelja kujna na mirna lokacija 100eu info na 075520846

Категорија: Недвижности / Соби

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам