1 / 4
Honda crf 250cc
3.600 €
21.09.2022 22:25

Тетово / Тетово

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2016

Модел:

Crf

Motorot e na top sostojba
3 mapi
Akrapovic od grana
Novi gumi
Moze da se proba na sekoja vreme

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Azbi
Потврден огласувач
070892258
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам