1 / 9
Honda transalp xl700v
5.600 €
Денес 10:58

Тетово / Тетово

Марка:

Honda

Вид:

Туринг

Година:

2013

Модел:

Transalp

Километри:

10000

Honda transalp 700 ,15 000 projdeno,2013 god.registriran.info na 071444300

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
070529224
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам