1 / 12
Proizvodstvo I servis na PVC vrati i prozori
1 €
26.09.2022 11:43

Аеродром / Скопје

Proizvodstvo na pvc prozori,vrati,roletni I komarnici. Vrsime sekakov vid na servis na pvc vrati i prozori. Proizveduvame I montirame garazni vrati.Rabotime so vrven italijanski material.

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Алуминиум и ПВЦ

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
78361545
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам