1 / 2
se prodava plac
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.09.2022 19:48

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

523 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац на улица Црноречка.
Плацот е со големина од 523 м2.
Повеќе инфо на тел. 076 277 511

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Blaze
Потврден огласувач
076277511
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам