1 / 3
CROS
4.000 МКД
03.12.2022 08:31

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

18 "

Velosipedot e vo odlična sostojba.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078257873
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам