1 / 5
Beverley 350cc
4.000 €
21.09.2022 13:00

Охрид / Охрид

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2016

Модел:

Beverley

Километри:

25000

.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
078335786
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам