1 / 3
audi a4
20.000 €
14.01.2023 01:50

Кочани / Кочани

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

audi a2 2.0 tdi
full oprema
ispravna
+ 4 zimni gumi so bandasi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

pane
Потврден огласувач
078718864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам