1 / 4
Hikvision NVR poe 8ch DS-7608NI-SE/P/8 dvr
5.000 МКД
02.01.2023 21:48

Штип / Штип

Se prodava Hikvision NVR poe 8ch DS-7608NI-SE/P/8
Cena 5000 den
kontakt 078217892

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

oglasuvac
Stip
Потврден огласувач
078217892
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам