1 / 5
Se prodava velosiped
250 €
19.11.2022 20:20

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

20 "

Se prodava velosiped merida nov vozen edna sezona

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
076794240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам