1 / 6
Se prodava Kuka
По Договор
07.09.2022 07:15

Кичево

Број на соби:

6

Квадратура:

780 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2010

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

Kicev

Se prodava kuka vo s.Celopeci Kicevo
Tel 071 887 553

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Emin
Потврден огласувач
071887553
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам