1 / 6
BMW 318D 2.0 143 KS
14.100 €
18.11.2022 09:38

Битола / Битола

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BMW 318D 2.0 143 KS, prva registracija 2014 GOD, F30, mala potrosuvacka, TWINPOWER TURBO, START STOP, PARK SENZORI, KLIMATRONIK, HARMAN KARDON MUZIKA, 2 KLUCEVI, BUKVALNO KAKO OD SALON

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075401005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам