1 / 8
Се издава стан од 100 м2 во строгиот центар на Штип
300 €
Цената не е фиксна
07.09.2022 08:36

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Strog Centar

Се издава стан од 100 м2 во строгиот центар на градот Штип. Станот се издава на странски и домашни агенции и претставништва за канцелариски простор.

Телефон за контакт 078 473 634 -јавувајте се исклучиво на овој број

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Раде Михајловски
ул Томе Арсовски бр 12 Скопје
Потврден огласувач
070369501
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам