1 / 4
SE PRODAVAAT RAM MEMORII ZA KOMPJUTER I ZA LAPTOP EKSTRA CEN
1 МКД
Цената е фиксна
02.11.2022 19:20

Тетово / Тетово

SE PRODAVAAT RAM MEMORII ZA KOMPJUTER I ZA LAPTOP TESTIRANI TESTIRANI,BEZ NIKAKOV PROBLEM

MOZNO E MONTAZA NA LICE MESTO

MOZNO E DOSTAVA NIZ CELA MAKEDONIJA PO BRZA POSTA

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / РАМ Меморија

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
071853666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам