1 / 3
Gradski velosiped
6.500 МКД
07.09.2022 09:27

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Odlicen donesen od Germanija

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
071265991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам