1 / 1
Pravosmukalka za pepel 1000w maxpuls
2.250 МКД
29.10.2022 08:34

Ресен

Состојба на предмет
Нов

MaxPuls Правосмукалка за пепел 1000W

1 година гаранција

Карактеристики на производот:

Алуминиумска цевка за вшмукување од 1 метар
Функција на дување
Лесна контрола
Филтер кој лесно се мие
Соодветна рачка на горниот дел на уредот
Погодна за чистење на камини, печки, скари и оџаци
18 литри
Моќност: 1000 W

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Duvac za lisja duvalka 400w elektricen

750 МКД

Agolna brusalka MAXPULS аголни брусалки MP-AG75 potenciometa

2199 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам