1 / 1
Pravosmukalka za pelel 1200w maxpuls za peleti
2.500 МКД
29.10.2022 08:34

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Правосмукалка за пепел MAXPULS 1200W

Напон:230V~50Hz
Моќност:1200W
Капацитет на собирање:30l
Проток на вакум:15.5Kpa
Должина на кабел: 1.5m
Вшмуквање на пепел, прашина, покрупни честички

1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Останато

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Iskra GX-TH-MT01V povekenamenski alat 300w

2399 МКД

Lavor wap masina za perenje koli 2500w 160bari NOVI karcher

10500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам