1 / 11
Izdavam soba vo ohrid pogodna za studenti
100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.11.2022 14:44

Охрид / Охрид

Квадратура:

30 m²

Греење:

Дрва

Soba vo ohrid na vinkovacka okolu 30 kvadrati pogodna za studenti namestena trosed dvosed fotelja kujna na mirna lokacija 100eu OBAVEZEN DOGOVOR NA NOTAR info na 075520846 slobodna odma

Категорија: Недвижности / Соби

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам