1 / 3
Stanovi vo izgradba vo centarot na Ohrid!!!
1.500 €
Со вклучен ДДВ
29.11.2022 15:29

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

61 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2023

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Stanovi vo izgradba vo centarot na Ohrid !!
Tip 1 - 61m ( prv, vtor i tret kat) JUGOZAPAD
Tip 2 - 70m2 ( prv, vtor i tret kat) JUGOISTOK
Tip 3 - 90m2 ( prizemje ) JUGOZAPAD
Gradba so moderen dizajn, izgradena so nakvalitetni materijali.
Za povekje informacii obratete se na:
Gjoko: 078/303-253
Julijana: 076/361-360

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам