1 / 3
BRIMNES двокрилен гардеробер во бела боја / ИКЕА
11.000 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
07.09.2022 12:34

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Карактеристики на производот
> Материјал: иверка
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Ширина: 78 см
> Длабочина: 50 см
> Висина: 190 см

Код на производ: 404.004.78

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комоди

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам