1 / 7
Apple Ipad Air wifi + sim 3G 16gb
90 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.11.2022 11:57

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Apple

Големина на екранот:

10" инчи

Prodavam ipad air solidno socuvan
Ipadot ima wifi + slot za sim card (3G)
Napomena smeneto predno staklo no se si funkcionira
Cena za kesh 90 evra
Cena vo zamena 115 evra

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава / Можна е замена од:

....
Потврден огласувач
070823336
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам