1 / 1
BARAM VILA POD ZAKUP/KIRIJA APARTMANI
По Договор
06.11.2022 12:03

Охрид / Охрид

Број на соби:

6

Квадратура:

60 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

00 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Оо

Baram vila pod kirija, ili poveke stanovi apartmani
Plakjam odnapred za 1 godina ( ili poveke od 1 godina zavisno od dogovorot).
Ponudi na 071 555 556

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара за изнајмување од:

3
Потврден огласувач
078812222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам