1 / 5
MOUSE - SteelSeries Rival 310 - Senzor Pixart PMW3360
1.990 МКД
15.10.2022 23:05

Карпош / Скопје

Продавам Гејминг маус SteelSeries Rival 310 Mouse
https://steelseries.com/gaming-mice/rival-310

Користен е само 2 месеци. Козметички е одличен, и сочуван

Нудам тест период од 5 дена

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Спецификации:

-Сензор:
"True Move 3" од модифициран Flawless Pixart 3360 sensor , најпрецизен моментално на пазарот.

-CPI/DPI: 100 - 12000

-Teжина: лесен со 88 грама, (78 ако се извадат гумите за потпора)

-RGB: 2 Зони и 360 бои, се конфигурираат во софтверот на Steelseries.

-Гаранција за кликови: 50 милиони
=-=-=-=-=-рецензија за маусот:
https://www.wepc.com/reviews/steelseries-rival-310-mouse-review/

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Се продава од:

Симон
Потврден огласувач
072226147
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам