Se baraat Vozaci na Kamion so C+E kategorija
1 €
Цената не е фиксна
28.10.2022 14:34

Куманово / Куманово

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Доволни

Se baraat vozaci na kamioni ( sleperi ),
Ima moznost za vozenje :
Balkan-Evropa-Balkan
Germanija-Benelux.


Plakjanje na sekoi 30 dena na Bankova smetka
Osiguruvanje pokrieno od prviot raboten den
Cena po dogovor.

Za poveke informacii kontaktirajte na telefon : 078353902

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
078423474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам