1 / 3
SEAT ALTEA 1.9
4.000 €
Цената е фиксна
07.09.2022 14:50

Гостивар / Гостивар

Марка:

Seat

Модел:

Altea

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SEAT ALTEA 1.9
FULL OPREMA
BEZ NIEDNA MANA
NOVI GUMI
SERVISIRAN
REGISTRIRAN SO ZELEN KARTON
BEZ ZAMENI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Denis
Потврден огласувач
38976303395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам