1 / 3
Se prodava stan vo Topansko Pole
80.000 €
Цената не е фиксна
07.09.2022 14:53

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

88 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Повеќе од 3 балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Североисток

Се продава стан во Топанско Поле 88м2 + 10м2 подрум, 4 кат.
Станот има нови пвц прозори и надворешна изолација (енергетски ефикасен).
2 спални соби, голем салон со трпезарија, 4 тераси, 2 купатила.
80000 евра
Контакт - Даниел 070306580

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Татјана
Потврден огласувач
078441590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам